Партнёры

вапв
«Монделіс Україна» є українським підприємством, що належить до групи компаній Mondelēz International, — найбільшого у світі виробника шоколадної продукції, печива та цукерок, а також другого найбільшого у світі виробника жувальної гумки. До 2014 року компанія «Монделіс Україна» називалася «Крафт Фудз Україна»

миый-6
Одна з найбільших національних мереж продовольчих супермаркетів. «Сільпо» — це супермаркет самообслуговування, асортимент якого налічує до 20 000 найменувань продуктів харчування і супутніх товарів. Частка продовольчих товарів становить близько 80%. Середня торгова площа супермаркету — 1 440 кв. м.

Безымянcvbbный-6
Гіпермаркети FOZZY — це оптово-роздрібні магазини, які працюють у форматі Cash and Carry, з асортиментом від 30 000 до 50 000 позицій, об’єднуючих продуктовий і непродуктовий напрями. Гіпермаркети FOZZY C&C найбільш вдало поєднують характеристики оптової бази та роздрібного магазину.

Безымяннdfggdый-6
Nestlé – найбільша в світі компанія з виробництва продуктів харчування та напоїв. У портфоліо компанії більше ніж 2000 брендів: від світових марок до локальних фаворитів. Ми працюємо у 191 країні по всьому світі.

Безымяннчввавый-6
Всеукраїнська мережа супермаркетів «ЕКО маркет», яка на даний момент налічує 114 магазинів у 34 містах України. В мережі представлені продукти харчування, побутові товари першої необхідності. Також є своє виробництво – кулінарія та пекарні, в деяких магазинах є власні кондитерські цехи.

Безымявыаыванный-6
Puratos Group — міжнародна корпорація з величезним асортиментом інноваційних продуктів й неперевершеним досвідом їх застосування у хлібному, кондитерському та шоколадному виробництвах.

Безымянн1331ый-6
Торгова марка «Добродія» — це традиційні продукти харчування, створені з добротою і любов’ю кращими професіоналами галузі з дотриманням високих вимог до стандартів якості. Торгова марка займає лідерські позиції у виробництві високоякісних продуктів харчування, які представлені в широкому спектрі сегментів ринку вже більше 70 років.

 

werянный-6
Основним видом діяльності Global Commodities Swiss SA є експорт зерна з портів Чорного моря. Асортимент продукції складається з фуражного ячменю, фуражної пшениці, борошномельної пшениці, кукурудзи, соняшникової олії, сої, пшеничного борошна та рапсу.

Безымянныdй-6

AMERICAN FOODS LIMITED

BARINEL MANAGEMENT, LDA

CITADEL SISTEM LIMITED