Про компанію

IMG_6297
Компанія ТОВ «ТД Ельдорадо» була заснована в 2010 році. Основні виробничі потужності розташовані в Україні, місто Тростянець, де виготовляється борошно пшеничне (вищого і першого ґатунку), житнє, висівки під торговою маркою «Тростянецька борошно». Ми пропонуємо якісну продукцію, що відповідає світовим стандартам і яка користується попитом у споживачів.

 

При виготовленні продукції використовується тільки найкраща сировина: приділяється особлива увага якості зерна, враховуються всі аспекти роботи агровиробників, а саме, вимоги сівозміни, використання добрив, гербіцидів і т.п. Турбота про навколишнє середовище і використання альтернативних джерел енергоспоживання – це ті «кити», які допомагають нашій компанії ефективно розвиватися.

 

Сучасне обладнання, яке використовується Компанією, дозволяє виробляти продукцію стабільної якості і гарантувати її безпеку на кожному етапі виробництва. Ми маємо свою власну сертифіковану лабораторію, де здійснюється комплексний аналіз сировини та готової продукції. Наша продукція отримала найвищу оцінку від українських виробників кондитерських і хлібобулочних виробів.

 

Компанія пройшла сертифікацію організації Bureau Veritas Certification Holding, яка підтверджує, що Система менеджменту компанії відповідає стандартам: FSSC  22000. Це є гарантією якості і безпеки продукції для партнерів у всьому світі.

 

ТОВ «ТД Ельдорадо» – це підприємство, яке постійно розвивається, де використовуються найсучасніші технології в області виготовлення борошна. Ми впевнені, що головне в роботі – стабільність і якість. Цими критеріями ми і керуємося в роботі.

 

Діловий підхід Компанії:

 

– Надійний партнер.

Обладнання, яке відповідає всім сучасним стандартам, виробничі та складські приміщення для довгострокового зберігання зерна, власний автопарк і залізнична лінія, а також постійні постачальники зерна гарантують якість і своєчасну доставку нашої продукції;

 

– Система менеджменту.

Була проведена оцінка Системи менеджменту на відповідність вимогам стандартів: FSSC 22000 (Система сертифікації для систем харчової безпеки, включаючи ISO 22000:2005, ISO/TS 22002-1:2009 та додаткових вимог FSSC 22000). Наш персонал пройшов сертифікацію HACCP. Також ми маємо сертифікати відповідності продукції.

 

– Ми виготовляємо продукцію, чітко дотримуючись вимог державних стандартів України. Також ми маємо можливість виготовляти продукцію відповідно до європейським стандартам якості, при цьому враховуючи індивідуальні потреби замовника;

 

– Для перевірки якості нашої продукції ми можемо надати відповідні зразки.

 

Вибираючи ТОВ «ТД Ельдорадо» в якості партнери ви отримуєте:

– якісну продукцію;

– стабільність;

– своєчасну доставку;

– доступні ціни;

– індивідуальний підхід до кожного клієнта.

 

Наші партнери

 

 

IMG_6228

Ми ведемо свої ділові відносини з багатьма компаніями, які розташовані в Сумах, Харкові, Києві, Дніпропетровську, Полтаві, Чернігові та в інших регіонах України. Основні з них:

  • ПрАТ Mondelez Ukraine
  • ТОВ EKO
  • ТОВ “Експансія”

IMG_6228

Не залишається осторонь і зарубіжний ринок. У нас стабільні партнерські відносини з наступними компаніями:

  • CITADEL SYSTEMS LIMITED (ОАЕ);
  • ООО “АЗКО” (Грузія);
  • ООО “АЛЬФА” (Грузія).